به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه جنوا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه جنوا (University of Genoa)

 دانشگاه جنوا

 

دانشگاه جنوا – تحصیل در ایتالیا

پایتخت این کشور شهر رم هست.ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا  که آب و هوای معتدل فصلی دارد و آب و هوای مناطق ساحلی آن با شرایط آب وهوایی کوهستانهای داخلی تفاوت زیادی دارد. جنوا شهری بندری است که درشمال غربی ایتالیا  نزدیکی مرز فرانسه قرار دارد . ایتالیا در صنعت مد /مدلینگ /خودروسازی /پوشاک/توریست بسیار قوی هستند . هزینه های زندگی در ایتالیا بین 500 تا 700 یورو به صورت ماهیانه است .همچنین ایتالیا جز کشورهای عضو شنگن است . همسایه های ایتالیا اتریش سوئیس فرانسه اسلواکی و کرواسی هستند.همچنین در معماری و شهرسازی هم نمره یک دنیا هستند.زبان رسمی مردم ایتالیایی است و واحد پول آنها یورو هست.

 

دانشگاه جنوا – آشنایی با دانشگاه

دانشگاه جنوا یکی از بزرگترین دانشگاه های ایتالیا می باشد.این دانشگاه در سال 1481 میلادی تاسیس شده است . از جمله افراد سرشناسی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند  Ornella Barra/Sandro Pertini/Marco Doria/Franco Malerba   هستند .دانشگاه جنوا دارای 40000 دانشجو می باشد . از جمله کمپ های دانشگاه جنوا میشود به  چندین کمپ در شهرهای ساوونا / امپریا /سانتا ماگریتا اشاره کرد.در زمینه علوم کامپیوتر دانشگاه جنوا زبانزد است.دانشگاه جنوا مورد تایید وزارت علوم ایران است و افرادی که قصد بازگشت به ایران بعد از تحصیل را دارند میتوانند درایران مشغول به کار و یا ادامه تحصیل شوند .

 

دانشگاه جنوا - دانشکده ها

دانشگاه جنوا پنج دانشکده دارد که به آنها اشاره خواهم کرد

  • دانشکده علوم طبیعی، ریاضی و فیزیک
  • دانشکده علوم پزشکی و داروسازی
  • دانشکده علوم انسانی
  • دانشکده پلی تکنیک

 

دانشگاه جنوا – شهریه ها

شهریه دانشگاه ایتالیا در صورتیکه بورسیه به آن تعلق بگیرد رایگان خواهد بود.  

 

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.