به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه فلورانس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه فلورانس (University of Felorance)

دانشگاه فلورانس - تحصیل در ایتالیا


ایتالیا با داشتن دانشگاه های ممتاز و دولتی همچون پلی تکنیک میلان ، ساپینزا ، بولونیا و همچنین آسان بودن پذیرش تحصیلی باعث شده دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل به ایتالیا مهاجرت کنند. زبان تحصیل دانشگاه های ایتالیا انگلیسی و ایتالیایی میباشد و در خیلی از مواقع احتیاج به ارائه مدرک زبان برای پذیرش نمیباشد. دانشجویان خارجی میتوانند با استفاده از بورسیه های مختلف تحصیلی تا حدود زیادی هزینه های تحصیل و زندگی خود را پوشش دهند.


دانشگاه فلورانس - آشنایی با دانشگاه فلورانس


دانشگاه دولتی فلورانس در سال 1321 میلادی در شهر فلورانس ایتالیا تاسیس شد و یکی از قدیمیترین و بزرگترین دانشگاه های ایتالیا میباشد. در حال حاضر حدود 60000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل اند. شخصیت های برجسته ای همچون پائول ریچاردی . فرانچسکو آنتومارچی . پیرکارلو بونتمبی در این دانشگاه درس خوانده اند.


دانشگاه فلورانس - دانشکده ها


1.اقتصاد
2.حقوق
3.علوم سیاسی
4.پزشکی و جراحی
5.داروشناسی
6.فنی و مهندسی
7.کشاورزی
8.ریاضیات ، فیزیک
9.هنر و معماری
10.ادبیات ، تاریخ و فلسفه
11.آموزش و پرورش
12.روان شناسی


دانشگاه فلورانس - رنکینگ دانشگاه


دانشگاه فلورانس نهمین دانشگاه برتر ایتالیا میباشد و طبق رتبه بندی QS در سال 2016 رتبه 460-451 را به دست آورد. در سال 2017 در رتبه بندی موسسه تایمز در جایگاه 500-400 قرار گرفت.


دانشگاه فلورانس - شهریه دانشگاه


دانشگاه فلورانس دو شهریه ثابت و متغیر دارد که شهریه ثابت بابت ثبت نام دانشجومیباشد و مبلغ آن 360 یورو است و شهریه متغیر بستگی به مقطع و رشته تحصیلی دارد و مبلغ آن 300 الی 2000 یورو است. امکان اخذ بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.