به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه کالیاری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه کالیاری (University of Cagliari)

دانشگاه کالیاری

دانشگاه کالیاری – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا با داشتن دانشگاه های معتبر ، کیفیت بالای آموزشی و پایین بودن هزینه های زندگی باعث شده که هر ساله دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل به ایتالیا مهاجرت کنند. تعداد زیادی از دانشگاه های ایتالیا مورد تایید وزارت علوم ایران میباشد و از این رو دانشجویان ایرانی انتخاب های گسترده ای برای انتخاب دانشگاه خود دارند.


دانشگاه کالیاری – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی کالیاری در سال 1606 در شهر کالیاری ایتالیا واقع در مرکز جزیره ساردنی تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه در حاشیه شهر کالیاری در منطقه مونسراتو واقع شده است و بیش از 30 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل اند که 3500 نفر از آنها را دانشجویان خارجی تشکیل میدهد. دانشگاه کالیاری با داشتن ویژگی های منحصر به فرد نظیر برنامه های ابتکاری ، کیفیت بالای آموزش و برنامه های تحقیقاتی مورد توجه دانشجویان برای ادامه تحصیل قرار گرفته است.


دانشگاه کالیاری – دانشکده ها


1.دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی
2.دانشکده علوم انسانی
3.مهندسی و معماری
4.پزشکی و جراحی
5.زیست شناسی و داروسازی
6.علوم


دانشگاه کالیاری – رنکینگ دانشگاه


دانشگاه کالیاری 31مین دانشگاه برتر ایتالیا ، 220مین دانشگاه برتر اروپا و 556مین دانشگاه برتر جهان میباشد.


دانشگاه کالیاری – شهریه دانشگاه


شهریه دانشگاه کالیاری در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت میباشد و بستگی به رشته تحصیلی دانشجو دارد اما به طور میانگین سالیانه 600 الی 3000 یورو میباشد. البته دانشجویان میتوانند بااستفاده از بورسیه های تحصیلی از تحصیلات رایگان بهره مند شوند.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.