به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه کاتولیک ساکرو کور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه کاتولیک ساکرو کور (Catholic University of Sacro Cuore)


دانشگاه کاتولیک ساکرو کور – تحصیل در ایتالیا


یکی از راههای مهاجرت به ایتالیا اخذ ویزای تحصیلی است و دانشجویان خارجی با اخذ ویزای تحصیلی میتوانند از تحصیلات کم هزینه در دانشگاههای معتبر ایتالیا بهره مند گردند. الزامی نبودن ارائه مدرک زبان برای پذیرش ، پایین بودن هزینه های زندگی ، امکان اخذ بورسیه های تحصیلی از مهمترین مزایای تحصیل در ایتالیا میباشد.


دانشگاه کاتولیک ساکرو کور – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه خصوصی کاتولیک ساکرو کور در سال 1921 میلادی تاسیس شد و دارای 5 پردیس است که پردیس اصلی آن در شهر میلان وسایر پردیس هایش در شهرهای برشا ، پیاچنزا ، کرمونا ، رم و کامپوباسو مییباشد. این دانشگاه جزو بزرگترین دانشگاه های کاتولیک جهان و بزرگترین دانشگاه خصوصی اروپا است. حدود 30 هزار دانشجو در این دانشگاه به زبان های انگلیسی و ایتالیایی مشغول به تحصیل اند. دانشکده حقوق دانشگاه ساکرو کور در سال 2017 طبق رتبه بندی QS ، رتبه 80 در جهان را به دست آورد.


دانشگاه کاتولیک ساکرو کور – دانشکده ها


1.دانشکده کشاورزی و محیط زیست
2.دانشکده هنر
3.دانشکده حسابداری و بیمه
4.دانشکده اقتصاد
5.دانشکده اقتصاد و حقوق
6.دانشکده علوم تربیتی
7.دانشکده حقوق
8.دانشکده زبان و ادبیات
9.دانشکده ریاضیات ، فیزیک و علوم طبیعی
10.دانشکده پزشکی و جراحی
11.دانشکده علوم سیاسی و اجتماعی
12.دانشکده روان شناسی


دانشگاه کاتولیک ساکرو کور  – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه کاتولیک ساکرو کور ایتالیا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی و میزان درامد خانوادگی دانشجو دارد و سالیانه حدود 3500 تا 8700 یورو است.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.