به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه پیزا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه پیزا (Pisa University)

 

 

دانشگاه پیزا – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که هرساله دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاههای ایتالیا به این کشور مهاجرت میکنند. دانشگاههای ایتالیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است و با ارائه بورسیه های تحصیلی باعث کاهش هزینه های دانشجویان میشود.


دانشگاه پیزا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه پیزا در سال 1343 میلادی در شهر پیزا تاسیس شد. این دانشگاه نوزدهمین دانشگاه قدیمی در جهان و دهمین دانشگاه قدیمی ایتالیا میباشد و بسیاری از واحدهای آن بازسازی شده است. حدود 46 هزار دانشجو در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری در آن مشغول به تحصیل میباشند. دانشگاه پیزا تنها دانشگاه واقع در ایتالیاست که یکی از اعضای انجمن تحقیقات دانشگاه های معتبر جهان میباشد. شخصیت های برجسته ای همچون گالیله و انریکو فرمی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.


دانشگاه پیزا – گروه های آموزشی


1.مهندسی صنایع و مهندسی عمران
2.مهندسی ساخت و ساز ، انرژی و سیستم
3.مهندسی اطلاعات
4.ریاضیات
5.فیزیک
6.علوم کامپیوتر
7.شیمی
8.زیست شناسی
9.زمین شناسی
10.پزشکی بالینی
11.پزشکی و جراحی
12.داروسازی
13.ادبیات و زبان شناسی
14.حقوق
15.علوم سیاسی
16.کشاورزی ، محیط زیست و علوم غذایی
17.دامپزشکی


دانشگاه پیزا – شهریه تحصیل


هزینه تحصیل در دانشگاه پیزا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی شما دارد و با استفاده از بورسیه ، هزینه تحصیل تا حدود زیادی کاهش می یابد. هزینه تحصیل در دانشگاه پیزا سالیانه به طور متوسط 400 تا 2400 یورو است.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.