به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه ساپینزا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دانشگاه ساپینزا (Sapienza University)

 

دانشگاه ساپینزا – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که به خاطر دانشگاههای ممتازش در رشته های هنر ، معماری و مهندسی به شهرت جهانی رسیده است و افراد زیادی خواهان ادامه تحصیل در دانشگاههای ایتالیا میباشند. یکی از مزیت های تحصیل در ایتالیا امکان اخذ بورسیه تحصیلی میباشد که امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم کرده است.


دانشگاه ساپینزا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه ساپینزا در سال 1303 میلادی به منظور مطالعات کلیسایی تاسیس شد که بزرگترین دانشگاه اروپا و قدیمی ترین دانشگاه شهر رم در ایتالیاست. این دانشگاه جزو معتبرترین دانشگاه های اروپا میباشد که بین ده دانشگاه برتر اروپا قرار دارد و حدود 112 هزار دانشجو در آن به زبان های انگلیسی و ایتالیایی مشغول به تحصیل اند. شخصیت های برجسته ای همچون دانشمندان ، فضانوردان ، رئیس پارلمان اروپا و... از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. دانشگاه ساپینزا دارای پردیس های مختلف میباشد که پردیس اصلی آن Città Universitaria نام دارد. دانشگاه ساپینزا طبق رتبه بندی QS در سال 2018 در زمینه مطالعات باستان رتبه 1 را در جهاان به دست آورد.


دانشگاه ساپینزا – دانشکده ها


1.معماری
2.هنر و علوم انسانی
3.مهندسی صنایع و عمران
4.مهندسی اطلاعات و اقتصاد
5.علوم سیاسی
6.حقوق
7.ریاضیات
8.فیزیک
9.پزشکی و دندانپزشکی
10.روانشناسی
11.داروسازی


دانشگاه ساپینزا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه ساپینزا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دانشجو دارد و امکان تحصیل رایگان با استفاده از بورسیه برای دانشجویان وجود دارد. هزینه تحصیل در دانشگاه ساپینزا سالیانه به طور متوسط 1200 تا 3000 یورو میباشد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.