به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه ترورگاتا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه ترورگاتا (Tor Vergata University)

 

دانشگاه ترورگاتا – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا میباشد که با داشتن دانشگاه های قدیمی و ممتاز در رشته های معماری ، هنر و مهندسی یکی از مقصدهای اصلی دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد. یکی از مزیت های تحصیل در ایتالیا این است که دانشجویان بین المللی میتوانند با استفاده از بورسیه های تحصیلی هزینه های تحصیل و زندگی خود را کاهش دهند.


دانشگاه ترورگاتا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی ترورگاتا در سال 1982 در جنوب شرقی شهر رم تاسیس شد ، با وجود کم قدمت بودن این دانشگاه ، در مدت زمانی کوتاه از لحاظ کیفیت آموزشی به استانداردهای بالا در اروپا دست یافت. حدود 44 هزار دانشجو در این دانشگاه به زبان های انگلیسی و ایتالیایی مشغول به تحصیل اند.
وسعت عظیم این دانشگاه ، این امکان را فراهم ساخته که هر کدام از دانشکده های آن در ساختمان های جداگانه و مدرن قرار گیرند. بیمارستان مخصوص این دانشگاه جزو پیشرفته ترین بیمارستان ها در ایتالیا محسوب میشود و همچنین این دانشگاه از مراکز تحقیقاتی مهمی همچون انجمن تحقیقات ملی و آژانس فضایی ایتالیا برخوردار میباشد که از این رو دانشگاه ترورگاتا به یکی از فعال ترین مراکز تحقیقاتی اروپا تبدیل شده است.


دانشگاه ترورگاتا – دانشکده ها


1.دانشکده اقتصاد
2.دانشکده حقوق
3.دانشکده فنی و مهندسی
4.دانشکده پزشکی و جراحی
5.دانشکده ریاضیات ، فیزیک و علوم طبیعی


دانشگاه ترورگاتا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه ترورگاتا بستگی به رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی مورد نظر شما دارد و همچنین با استفاده از بورسیه تحصیلی امکان کاهش هزینه تحصیل وجود دارد. به طور متوسط هزینه تحصیل سالیانه 200 تا 5000 یورو میباشد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.