به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه باری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه باری (Bari University)

دانشگاه باری – تحصیل در ایتالیا


ایتالیا با داشتن دانشگاههای ممتاز نظیر بولونیا ، ساپینزا و باری یکی از کشورهای مورد علاقه دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل میباشد . دانشگاه های ایتالیا در زمینه های مهندسی ، طراحی ، معماری و هنر در طی سالیان گذشته بسیار قوی عمل کرده است و همچنین امکان تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم نموده است.


دانشگاه باری – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی باری ، در سال 1925 میلادی در شهر باری ایتالیا تاسیس شد و حدود 60000 دانشجو در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه مشغول به تحصیل اند. دانشگاه باری ، یکی از معتبرترین دانشگاههای جنوب ایتالیا می باشد و جزو بزرگترین دانشگاههای ایتالیا محسوب میشود و حدود 117 رشته در آن به زبان انگلیسی و ایتالیایی ارائه میگردد. اسم این دانشگاه اخیرا به نام یکی از معروف ترین و ممتازترین دانشجویانش ، سیاستمدار آلدو مورو ، نام گذاری شده است ، مورو چندین سال متوالی در دانشگاه باری حقوق جزا تدریس میکرد.


دانشگاه باری – دانشکده ها


1.دانشکده علوم کشاورزی
2.دانشکده هنر و فلسفه
3.دانشکده بیوتکنولوژی
4.دانشکده مطالعات ارتباطات
5.دانشکده اقتصاد
6.دانشکده علوم تربیتی
7.دانشکده زبان های خارجی و ادبیات
8.دانشکده حقوق
9.دانشکده ریاضیات ، فیزیک و علوم طبیعی
10.دانشکده پزشکی و جراحی
11.دانشکده داروسازی
12.دانشکده علوم سیاسی
13.دانشکده دامپزشکی


دانشگاه باری – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه باری بسته به رشته و مقطع تحصیلی دانشجو متفاوت میباشد و با استفاده از بورسیه تحصیلی امکان کاهش آن وجود دارد. هزینه تحصیل دانشجویان در دانشگاه باری به طور متوسط سالیانه 340 الی 2000 یورو میباشد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.