به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه ناوارا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 دانشگاه ناوارا (University of Navarra)

دانشگاه ناوارا

دانشگاه ناوارا – تحصیل در اسپانیا

یکی از آسانترین راههای مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد. اسپانیا با داشتن دانشگاههای ممتاز یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل میباشد. دانشجویان خارجی با تحصیل در دانشگاههای اسپانیا از مزایای زیادی بهره مند میشوند که از مهمترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

-امکان تحصیل به زبان انگلیسی

-پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی

-امکان کار همزمان با تحصیل

-امکان کار پس از تحصیل در اسپانیا و اروپا

دانشگاه ناوارا – آشنایی با دانشگاه

دانشگاه خصوصی ناوارا در سال 1952 در مرز جنوب شرقی پامپلونای اسپانیا  تاسیس شد و بهترین دانشگاه خصوصی اسپانیا شناخته شده است. دانشگاه ناوارا دارای 14 دانشکده ، 17 موسسه تحقیقاتی ، دو مدرسه و یک بیمارستان آموزشی میباشد که در این بیمارستان بیشتر بر روی مباحث علوم اعصاب ، علوم قلب و عروق تمرکز دارند و همچنین دارای 6 پردیس در شهرهای پامپلونا ، سان سباستین ، مادرید ، بارسلونا ، مونیخ و نیویورک میباشد. دردانشگاه ناوارا بیش از 11 هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل اند که حدود 1000 نفر از آنها را دانشجویان خارجی تشکیل داده است. دانشگاه ناوارا با دانشگاههای واشنگتن (آمریکا) ، هنگ کنگ (چین) و ادینبورگ (بریتانیا) همکاری دارد.

دانشگاه ناوارا – رشته های ارائه شده توسط دانشگاه

پزشکی – پرستاری  - جراحی – داروسازی – روان پزشکی- حقوق – کسب و کار – تاریخ – فلسفه – الهیات – مهندسی مکانیک – مهندسی مواد – مهندسی برق – علوم پایه و...

دانشگاه ناوارا – شهریه دانشگاه

دانشگاه ناورا خصوصی میباشد و به این علت هزینه تحصیل در آن نسبت به دانشگاههای دولتی اسپانیا بیشتر است. هزینه تحصیل در دانشگاه ناوارا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دانشجو دارد و سالیانه 4000 تا 13000 یورو میباشد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید  وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت  می توانید با ما در ارتباط باشید.