به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Universitat de Lleida

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

Universitat de Lleida

دانشگاه لریدا 

دانشگاه لریدا (Universitat de Lleida):

 دانشگاه لریدا یک دانشگاه مستقل(کاتالونیا)، در کشور اسپانیا است. این اولین دانشگاه در کاتالونیا و کل قلمرو آراگون است. دانشگاه لریدا در سال 1300 با نام Estudi General de Lleida (Studium Generale)  تاسیس شد.

در 12 دسامبر 1991 پس از چند صد سال محدودیت و محرومیت توسط قانون مجلس پارلمان کاتالان شروع به کار کرد و از آن زمان، علاوه بر پیشرفت مرکزی تاریخی در Rambla d'Aragó قرار گرفت و ساختمان های جدیدی به آن اضافه شده است.

دانشگاه لریدا در اصل از استودیو ژنرال د لریدا، دانشگاهی است که در سال 1300 با مجوزهای جیمز دوم آراگون تاسیس شده است منشع میگیرد و به عنوان تنها دانشگاه در قامرو آراگون، شهر لریدا شروع به رشد کرد.

در سال 1841ساخت یک مدرسه آموزش معلمان، نخستین قدم به سمت پایه گذاری دانشگاه لریدا بود. با این حال، 125 سال بعد از پیشرفت بیشتر  و مطالعات به عنوان پسوند، دانشگاه های دیگر در بارسلونا اضافه شد. در نهایت، در 12 دسامبر 1991، مجلس کاتالان یک قانون را تصویب کرد که مطالعات مختلف را با هم ترکیب کرد و دانشگاه لریدا را با مدیریت ویکتور سوریانا و زاراگوزا تاسیس کرد. پایه و اساس دانشگاه لریدا پس از ایجاد مقررات دانشگاه لریدا در 27 اکتبر 1994 رسمی شد.

دانشگاه لریدا 38 دوره لیسانس مختلف را در 14 رشته از زراعت و جنگلداری تا علوم طبیعی و ریاضی ارائه می دهد. زمینه ای که بیشترین انتخاب برنامه های کارشناسی را ارائه می دهد، برنامه های مهندسی و تکنولوژی است که هفت دوره لیسانس مختلف را ارائه می دهند.

باید اشاره کرد هم اکنون رنکینگ جهانی دانشگاه لریدا 905 در کل جهان است.

دانشگاه لریدا یکی از موسسات برجسته در کشور اسپانیا برای تحقیق و تحصیل در زمینه های زراعت، صنایع غذایی و جنگلداری است. این در حالیست که دانشگاه کاتالونیاست که تنها خدمات جنگلی را ارائه می دهد.

دانشگاه لریدا همچنین مجموعه ای از 29 برنامه کارشناسی ارشد در 12 حوزه را با 7 مدرک کارشناسی ارشد خود در برنامه آموزشی ارائه می دهد که این امر زمینه های متنوعی برای تحصیلات تکمیلی می باشد.

دانشگاه لریدا- پردیس ها و دانشکده های دانشگاه لریدا

دانشگاه لیریدا به 4 پردیس تقسیم می شود، هر کدام به مدارس و دانشکده های بیشتری تقسیم می شوند. دانشگاه لیریدا دارای 26 بخش آموزشی است. این دانشگاه در برنامه های وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی  (ESL)، دانشکده گردشگری و مهمان نوازی Ostelea و موسسه ملی آموزش و پرورش Física de Catalunya (INEFC) وابسته است. علاوه بر موارد گفته شده دانشگاه لریدا دارای 3 مرکز تحقیقاتی وابسته در زمینه های زراعت ، علوم پزشکی و جنگلداری تحت عنوان مرکز علوم جنگل کاتالونیا  (CTFC)می باشد.

 

دانشگاه لریدا- شهریه دانشگاه لریدا:

شهریه دانشگاه لریدا تقریبا سالیانه 3000 دلار است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021