به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه لئون

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه لئون (University of Leon)

دانشگاه لئون


دانشگاه لئون – تحصیل در اسپانیا


یکی از راههای مهاجرت به اسپانیا اخذ ویزای تحصیلی میباشد و دانشجویان خارجی با اخذ ویزای تحصیلی میتوانند در دانشگاههای معتبر اسپانیا با هزینه های پایین مشغول به تحصیل شوند. اکثر دانشگاههای اسپانیا رتبه جهانی زیر 400 دارند و امکان تحصیل به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی در آنها وجود دارد. پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی ، امکان کار پس از تحصیل در اروپا و الزامی نبودن ارائه مدرک زبان از مزیتهای تحصیل در اسپانیا میباشد.


دانشگاه لئون – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی لئون در سال 1979 در اسپانیا تاسیس شد و پردیس های آن در شهرهای لئون و Ponferra واقع شده اند و بیش از 12000 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی آن مشغول به تحصیل اند. دانشگاه لئون دارای 8 دانشکده ، 6 مدرسه و 2 مدرسه خصوصی میباشد و همچنین مدرسه زبان و مرکز فناوری اطلاعات نیز دارد.


دانشگاه لئون – دانشکده ها


1.دانشکده علوم دامپزشکی
2.دانشکده علوم زیستی و محیط زیست
3.دانشکده حقوق
4.دانشکده هنر
5.دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی
6.دانشکده مطالعات کار
7.دانشکده مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات
8.دانشکده مهندسی معدن
9.دانشکده مهندسی کشاورزی
10.دانشکده آموزش
11.دانشکده علوم بهداشتی
12.دانشکده علوم اجتماعی
13.دانشکده علوم ورزشی
14.دانشکده گردشگری (پردیس لئون)
15.دانشکده گردشگری (پردیس Ponferra)


دانشگاه لئون – -شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه لئون بستگی به رشته و مقطع تحصیلی شما دارد ، در مقطع لیسانس و فوق لیسانس سالیانه به طور متوسط 2500 دلار و در مقطع دکترا رایگان میباشد.

برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.