به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه اکسترمادورا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه اکسترمادورا (University of Extremadura)

 

دانشگاه اکسترمادورا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاههای ممتاز نظیر بارسلونا ، پلی تکنیک مادرید ، گراندا و سالامانکا یکی از گزینه های اصلی دانشجویان برای ادامه تحصیل میباشد. رنکینگ اکثر دانشگاههای اسپانیا زیر 550 میباشد و تدریس در دانشگاههای اسپانیا به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی صورت میگیرد. کم بودن هزینه های تحصیل و زندگی ، الزامی نبودن ارائه مدرک زبان از مزایای تحصیل در اسپانیا میباشد.

دانشگاه اکسترمادورا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه دولتی اکسترمادورا به دستور سازمان آموزش و پرورش اسپانیا در سال 1973 تاسیس شد و یکی از 35 دانشگاه برتر اسپانیا میباشد. در دانشگاه اکسترمادورا 64 برنامه درسی در مقطع لیسانس و 32 برنامه درسی در مقطع فوق لیسانس ارائه میدهد. دانشگاه اکسترمادورا 4 پردیس دانشگاهی دارد که هر پردیس ، دانشکده های خاص خود را دارد و رشته های به خصوصی را ارائه میدهد.


دانشگاه اکسترمادورا – پردیس ها و دانشکده ها


A.Badajoz Campus
دانشکده ها: 1.علوم 2.فنی مهندسی 3.علوم اقتصادی 4.آموزش 5.پزشکی
B. Cáceres Campus
دانشکده ها: 1.حقوق 2.دامپزشکی 3.علوم ورزشی 4.آموزش معلمان 5.پرستاری و کار درمانی 6.پلی تکنیک 7.فلسفه 8.کسب و کار و گردشگری
C. Mérida Campus
پنج رشته در مقطع لیسانس ارائه میدهد: 1.مهندسی طراحی صنعتی 2.مهندسی مخابرات 3.فناوری اطلاعات 4.زمین شناسی 5.پرستاری
D. Plasencia Campus
رشته ها: 1.مهندسی جنگلداری 2.مدیریت بازرگانی


دانشگاه اکسترمادورا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه اکسترمادورا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دارد اما به طور متوسط در مقطع لیسانس سالیانه 2000 تا 4000 یورو و در مقطع فوق لیسانس 4000 تا 6000 یورو میباشد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.