به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

CEU Cardinal Herrera University

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

CEU Cardinal Herrera University

دانشگاه کاردنال هررا  : (CEU Cardenal Herrera)

دانشگاه کاردنال هررا یک دانشگاه خصوصی در شهر والنسیا در کشور اسپانیا واقع شده است.دانشگاه کاردنال هررا بخشی از بنیاد CEU است که اولین مدرسه خصوصی قانون در والنسیا است. این دانشگاه از اوایل دهه 1970 به دانشگاه والنسیا و دانشگاه پلی تکنیک والنسیا پیوسته است، اما دانشگاه در سال 1999 نام خود را به دست آورد.

دانشگاه هررا یا به اختصارCEU-UCH  مدارک را هم به زبان انگلیسی در رشته های (لیسانس مهندسی انرژی و لیسانس مهندسی مدیریت صنعتی، مدرک معماری، دامپزشکی، دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، مطالعات پرستاری و غذا و مدیریت آشپزی)، به زبان فرانسوی Médecine Vétérinaire  (دامپزشکی پزشکی) و به زبان اسپانیایی ارائه میدهد.

این دانشگاه دارای سه پردیس مدرن در مونکادا (12 کیلومتر از والنسیا)، الچه (آلیکانته) و کاستلون است. CEH-UCH در حال حاضر آموزش با کیفیت بالا را به بیش از 7000 دانش آموز از سراسر کشور اسپانیا، به خصوص مناطق والنسیا، مورسیا، میجورکا، ایبیزا و Albacete ارائه می دهد. هر ساله نیز تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به سرعت در حال رشد، با برنامه هایی مانند برنامه Erasmus اروپا، سقراط و لئوناردو استقبال می شوند. رده بندی بین المللی CEU-UCH در بالای 23 دانشگاه خصوصی اسپانیا رتبه بندی هایی مانند رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی شانگهای جیائو تونگ (ARWU) CEU-UCدومین دانشگاه خصوصی اسپانیایی را بعد از دانشگاه نوورا در زمینه تحقیقات به خود اختصاص داده است. در سال 2014 U-Multirank، یک رتبه بندی جهانی جدید دانشگاهی که توسط اتحادیه اروپا تامین می شود و عملکرد بیش از 850 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان را ارزیابی می کند، همچنین CEU-UCHرا به عنوان دهمین دانشگاه اروپایی در زمینه مشارکت منطقه ای، بهره وری علمی و بین المللی می توان نام برد.

 

دانشگاه کاردنال هررا- دانشکده های دانشگاه کارنال هررا

  • دانشکده علوم بهداشت
  • دانشکده دامپزشکی، دانشکده حقوق
  • علوم تجربی و سیاسی
  • دانشکده علوم انسانی
  • علوم ارتباطات
  • دانشکده فنی مهندسی(ESET).

 

دانشگاه کاردنال هررا-شهریه دانشگاه کاردنال هررا:

شهریه دانشگاه کاردنال هررا سالیانه 7500 تا 9500 یورو می باشد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021