به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

دانشگاه پلی‌تکنیک کاتالونیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا (Polytechnic University of Catolonia)

 

دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا – تحصیل در اسپانیا


اسپانیا با داشتن دانشگاههای معتبر که رنکینگ زیر 550 دارند و تعداد زیادی از آنها در شهرهای اصلی اسپانیا مانند بارسلونا و مادرید قرار دارند و همچنین پایین بودن هزینه تحصیل نسبت به اکثر کشورهای اروپایی باعث شده دانشجویان زیادی دانشگاههای اسپانیا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند. یکی از دانشگاههای معتبر اسپانیا دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا میباشد که در ادامه میخواهیم بیشتر با این دانشگاه آشنا شویم.


دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا – آشنایی با دانشگاه


دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا در سال 1971 میلادی در شهر بارسلونا در استان کاتالونیا تاسیس شد و بزرگترین دانشگاه مهندسی در کاتالونیا میباشد. در حال حاضر بیش از 30 هزار دانشجو در مقاطع مختلف این دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند و در مقطع لیسانس 65 برنامه درسی ، در مقطع فوق لیسانس 73 برنامه درسی در مقطع دکترا 49 برنامه درسی ارائه میگردد. سریعترین ابررایانه اسپانیا و هشتمین ابررایانه سریع جهان در این دانشگاه قرار گرفته است. این دانشگاه در رشته های معماری، مهندسی، ریاضیات، علوم دریایی، فیزیک ، علوم انسانی و علوم اجتماعی پیشرو میباشد. برخی از دانشکده های این دانشگاه بیش از صد سال قدمت دارند که بر مناطق مختلف اسپانیا و همچنین اروپا تاثیرات اقتصادی و اجتماعی داشته است. دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا بیشترین تعداد دانشجوی بین المللی را در مقطع دکترا دارد.


دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا – شهریه دانشگاه


هزینه تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دانشجو دارد و به طور متوسط سالیانه در مقطع لیسانس 3000 یورو ، در مقطع فوق لیسانس 5000 یورو و در مقطع دکترا رایگان میباشد.


برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در اسپانیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.