به وبسایت بزرگترین مرجع سیستم اعزام دانشجو خوش آمدید

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

پزشکی در ایتالیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

پزشکی در ایتالیا

پزشکی در ایتالیا

تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی – تحصیل در ایتالیا

در رشته پزشکی به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی تدریس صورت میگیرد.پذیرش دانشجویان رشته پزشکی از طریق ازمون ورودی در هرسال امکان پذیر است. تحصیل در رشته پزشکی ایتالیا یک دوره پیوسته  5 ساله می باشد . لازم هست که آزمون ورودی آیمت را با موفقیت پشت سر بگذارید. آزمون آیمت یک آزمون ورودی برای گروه پزشکی ایتالیا می باشد که به زبان انگلیسی برگزار میشود. سطح بالای اموزش دانشگاههای ایتالیا در رشته های پزشکی باعث شده تمامی مدارک صادره از دانشگاههای ایتالیا مورد تایید  وزارت بهداشت ایران باشد. برای تحصیل در رشته پزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی باید در آزمون آیمت که به زبان انگلیسی برگزار میشود شرکت نمایید . پس از شرکت در آزمون و قبولی شما در آن  شما بورسیه استانی می شوید و از شرایط آن برخوردار میشوید . ایرانیان پس از اخذ ویزای ایتالیا میتوانند در آزمون ورودی پزشکی IMAT شرکت کنند.

کشورهای برگزارکننده آزمون آیمت – تحصیل در ایتالیا

این امکان وجود دارد که داوطلبین جهت شرکت در ازمون ورودی در حوزه های امتحانی نزدیک به کشور ایران شامل : حوزه های امتحانی دبی،قبرس، عربستان سعودی و قطر نیز شرکت نمایند.

سایر حوزه های امتحانی ازمونIMAT در خارج از کشور ایتالیا: 

امریکا(نیویورک)،فرانسه،انگلیس، ارژانتین، برزیل، چین، المان، یونان، هند، لهستان، فلسطین اشغالی و پرتغال

 

مدرک زبان انگلیسی – تحصیل در ایتالیا

برای پذیرش در دانشگاه رشته های گروه  پزشکی نیازی به مدرک زبان نیست. اما برای ویزای تحصیلی ایتالیا نیاز به مدرک زبان می باشد.

 برای کسب اطلاعات در مورد تحصیل در ایتالیا میتوانید وب سایت موسسه آتیه آفرینان را مطالعه کنید همچنین کارشناسان ما در شرکت آتیه آفرینان ایرانیان بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه انواع روش های مهاجرت و اقامت می توانید با ما در ارتباط باشید.

22226777