اقامت در ایتالیا

اقامت در ایتالیا

راه های مهاجرت و اقامت در ایتالیا به شرح زیر می باشد :

1- مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری

2- مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل در دانشگاه های ایتالیا

3- مهاجرت و اقامت از طریق کار

که توضیحات هریک از موارد بالا را به اطلاع می رسانیم :

مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های اصلی سرمایه گذاری در ایتالیا ثبت شرکت می باشد ،طول مدت اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت 10 ماه  و پس از آن طبق قوانین ایتالیایی اگر شخص 5 سال در کشور ایتالیا اقامت قانونی داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام کند و پس از آن در خواست پاسپورت ایتالیایی دهد.

مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل در دانشگاه های ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل به دلیل رایگان بودن و امکان ارائه بورسیه بهترین راه است که دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی و پیدا کردن کار در ایتالیا و پرداخت مالیات به دولت اقامت 5 ساله دریافت کرده و پس از آن میتوانند جهت اقامت دائم و پاسپورت ایتالیایی اقدام نمایند.

 مهاجرت و اقامت از طریق کار

جهت دریافت این نوع ویزا باید شخصی به عنوان کار فرما در کشور ایتالیا شما را استخدام کند و قبل از آن به مدت 3 ماه در کشور ایتالیا و کل اتحادیه اروپا در روزنامه و اینترنت آگهی دهد اگر شخص مورد نظرشان یافت نشد می تواند برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید و دعوت کننده باید در مدارک نشان دهد توانایی تامین زندگی شما و خانوادتان را دارد . این پروسه کمی دشوار است و برای متقاضیان دانشجو در کشور ایتالیا بهتر می باشد.

 لطفا برای دریافت اطلاعات کامل اقامت در ایتالیا با گروه آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید 02122226777 

تمامی مشاوره های این مرکز بصورت رایگان می باشد.

 

 

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151